to view your price and availability.
GE 30" 5.3 cu ft Free-Standing Electric Range, Energy Star (Stainless Steel)
GE
/ Each
Retail:
$811.33
- Item #282210
Documents
About This Product
| 5 Burner Radiant Glass Cooktop |
|---|
| New Easy-To-Use Controls |
| 30"W x 47-1/4"H x 27-7/8"D |
| GRF500PVSS |
| ADA Compliant: | No |
|---|---|
| Capacity: | 5.3 cu ft |
| Color Code: | Stainless Steel |
| Depth: | 28.63" |
| Dimension: | 30" W x 47-1/4" H x 27-7/8" D |
| Energy Star Approved: | Yes |
| Gas/Electric Code: | Electric |
| Height: | 47.25" |
| Self-Cleaning Oven: | Yes |
| Width: | 30" |