to view your price and availability.
GE 30" 5.3 cu ft Free-Standing Electric Range, Energy Star (White)
GE
/ Each
Retail:
$930.70
- Item #282180
Documents
About This Product
| 4 Burner Radiant Glass Smoothtop Cooktop |
|---|
| Steam Clean |
| New easy-to-use controls |
| 30"W x 47-1/4"H x 27-7/8"D |
| GRF400SVWW |
| ADA Compliant: | No |
|---|---|
| Capacity: | 5.3 cu ft |
| Color Code: | White |
| Depth: | 28.63" |
| Dimension: | 30" W x 47-1/4" H x 27-7/8" D |
| Energy Star Approved: | Yes |
| Gas/Electric Code: | Electric |
| Height: | 47.25" |
| Self-Cleaning Oven: | Yes |
| Width: | 30" |